logopngp_edited.png
1/6

Zaczyna się od pasji

Pasjonat motoryzacji nie wie od kiedy. Wie że zawsze go ciągnęło do samochodów, motocykli, do silników.

Odrobina benzyny we krwi dawała o sobie znać w najróżniejszych momentach. Nie dało się przejść obojętnie obok dowolnej motoryzacyjnej perełki, bulgotanie silnika w tajemniczy sposób przyciągało zmysły. Ulubionym pomieszczeniem w domu był zawsze garaż... (no może na równi z kuchnią)

Cały nasz zespół, od dawna wspiera i udziela się podczas imprez sportu samochodowego oraz jest obecny na wszelkich wydarzeniach motoryzacyjnych.

Pora zaprezentować się "na poważnie", nadszedł czas pokazać na co nas stać...

W sezonie 2021 nadal będziemy widoczni w cyklu Samochodowych Mistrzostw Białegostoku, choć w nieco innej roli. Od tego sezonu startujemy z team-em. IDrive MOTORSPORT w sezonie 2021 reprezentować będą cztery załogi. Przed nami kolejny sezon SMB a więc siedem rund na naszym podwórku (m. in.: 7. Zimowe Grand Prix Białegostoku, 6. Samochodowy Rajd Bielska Podlaskiego, 30. Rajd Niepodległości i 36. Impreza Samochodowa Barbórka). Mamy nadzieję, że w tym sezonie zostaną zniesione obostrzenia i zobaczymy jeszcze większe tłumy na trasach przejazdu uczestników.

A tak prezentuje się skład IDrive MOTORSPORT na sezon 2021

Sezon 2021

13. Rafał Niewiarowski / Monika Burdon

      Renault Clio (klasa K2)

W poprzednim sezonie drobne awarie nie pozwoliły na walkę o najwyższe lokaty. Rafał w aucie jest uparty i waleczny, co pokazał chociażby świetnym wynikiem podczas ostatniego przejazdu w sezonie, czyli Nocnego Trofeum Monte Krywlany. Po nabraniu doświadczenia i pierwszym pełnym sezonie za sobą można snuć coraz ambitniejsze plany.

77. Marek Malewicz / Maciej Malewicz

      Fiat Seicento Sporting  (klasa K1)

Bracia Malewicz w poprzednim sezonie pokazali, że trzeba się z nimi liczyć. Debiutanci z najmniejszym silnikiem w klasie nie odstawali od konkurencji. Od pierwszej rundy walczyli (czasem dosłownie) o każdą kolejną pozycję. W tym sezonie na pewno nie raz nas wszystkich zaskoczą.

11. Marcin Malinowski / Wiktoria Sumkowska

    Ford Fiesta ST  (klasa K3)

Jeden z najbardziej utytułowanych zawodników, z dużym doświadczeniem w sporcie samochodowym.

Podium w klasyfikacji generalnej STAG SMB 2020, oraz podium w klasie K3. Załoga składająca się z kompetentnego kierowcy, profesjonalnej pilotki i dobrego auta musiała odnosić sukcesy. Wyniki, również z poprzednich sezonów świadczą o tym, że ta załoga nie osiądzie na laurach i w tym także nas nie zawiedzie.

W najbliższym sezonie szykujemy dla Was również inne ciekawe projekty. Niech na razie pozostaną jednak tajemnicą i zachętą aby śledzić nas i nasze działania. Jak zwykle, zachęcamy do obserwowania naszej strony, do śledzenia nas w mediach społecznościowych oraz oczywiście do kibicowania i wspierania naszych zawodników w nadchodzącym sezonie!!

Do zobaczenia na trasie

logopngp_edited.png

Co dalej? Nie zatrzymujemy się!

gymkhana-ten-02_2048x2048.jpg
unnamed.jpg

?

facebook-icon-preview-1_edited.png
unnamed (2).png
facebook-icon-preview-1_edited.png
unnamed (2).png
facebook-icon-preview-1_edited.png
unnamed (2).png

Fot. Adam Walewski

Fot. Adam Walewski

Fot. Adam Walewski

Fot. Grzegorz Chuczun

facebook-icon-preview-1_edited.png

Zdjęcia dzięki uprzejmości Adama Walewskiego

Zdjęcia dzięki uprzejmości Grzegorza Chuczuna

facebook-icon-preview-1_edited.png
facebook-icon-preview-1_edited.png