top of page
  • Zdjęcie autoraOSK IDrive

3. Runda STAG Samochodowe Mistrzostwa Białegostoku- 06.04.2019

3. runda STAG SMB i SMOB 2019

Kwiecień już za rogiem, więc zapraszamy Was na 3. rundę STAG Samochodowe Mistrzostwa Białegostoku! Z dniem dzisiejszym otwieramy listę zgłoszeń na imprezę rajdową, która odbędzie się już 6 kwietnia na Tor Wschodzący Białystok. Przewidzianych jest 6 przejazdów, w tym dwa na parkingu przy Stadionie Miejskim. Mamy nadzieję, że tym razem pogoda nam dopisze, a słońce będzie nam towarzyszyło do końca. Liczymy na dużą frekwencję zawodników i kibiców. Szczególnie zachęcamy auta z instalacją gazową do brania udziału i walczenia o nagrody zorganizowane przez STAG Autogas Systems w klasie STAG LPG CUP. W ostatniej rundzie 2 auta w gazie walczyły w tej klasie- w przyszłości mamy nadzieję, że zobaczymy więcej załóg.

Przypominamy- prawo jazdy kat. B, sprawny technicznie samochód wraz z ubezpieczeniem OC i możesz startować w rajdzie! Jeśli od dawna zastanawiałeś się nad startem to zrealizuj te marzenie już dziś!

Więcej informacji znajdziecie na stronie: http://smbap.pl/

Partnerzy rajdu: Mobilerent, RACE GC, Galonoleje, WORD Białystok, BOSiR Białystok, Camera Cafe, Polskie Radio Białystok, TVP3 Białystok, RMF MAXXX, Gazeta Współczesna, BiałystokOnline.pl

Comments


bottom of page